Засідання Керівної ради регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

IMG 20170727 10053327 липня 2017 року, у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Луганській та Харківській областях,  відбулося засідання Керівної ради регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги під головуванням Директора Регіонального центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Луганській та Харківській областях Бородавка А.І., при секретарі Влодзієвському С.В.

Під час засідання були підведені підсумки роботи регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Луганській та Харківській областях у звітному періоді, за перше півріччя 2017 року.

Робота Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за підсумками роботи, була визнана найкращою в звітному періоді та такою, що відповідає вимогам до даної діяльності, в повному обсязі.  

Найгірші результати за підсумками роботи показав Міловський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, в діяльності якого рекомендовано вжити заходів щодо покращення ситуації та виправлення недоліків.

Директором Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Шевченко І.М., внесена обґрунтована пропозиція щодо ініціювання перед Координаційним центром з надання правової допомоги питання про необхідність змін до Методики обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають БВПД.

Також, на засіданні була розглянута пропозиція щодо регламентації процедури залучення перекладача (сурдоперекладача) для забезпечення надання безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктам права на таку допомогу відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» у разі, коли зазначені суб’єкти не володіють державною мовою та/або є глухими, німими або глухонімими.

В ході засідання Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Луганській та Харківській областях Бородавка А.І. звернув увагу на необхідність особистого контролю, з боку керівництва місцевих центрів, звернень громадян з метою подальшого недопущення обґрунтованих скарг на посадових осіб місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокатів.

В результаті обговорення наданих пропозиції, було вирішено підготувати листа до Координаційного центру з надання правової допомоги щодо зазначених питань.

На прикінці засідання були досягнуті домовленості по окремим аспектам поточної діяльності регіонального та місцевих центрів, а також, вирішені інші питання в межах повноважень. 


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх.

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52, Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua/ua/

Сторінки у соціальних мережах: https://www.facebook.com/luhansk.kharkiv/?ref=aymt_homepage_panel

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua