Відбулося засідання круглого столу на тему: «Верховний суд: Підсумки першого конкурсу»

Деталі

18 вересня 2017 року відбулося засідання круглого столу на тему: «Верховний суд: Підсумки першого конкурсу», організаторами якого виступили Асоціація правників України спільно із Проектом ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» . В заході прийняли участь представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях – директор РЦ Анатолій Бородавка та заступниця директора РЦ Вікторія Гайворонська.

Захід був організований з метою презентації та обговорення результатів конкурсного відбору суддів до Верховного Суду України.  

21

Модерували захід Керівник групи експертів Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»  Довидас Віткаускас та член правління АПУ, керуючий партнер АО «Шевердін і партнери» Максим Шевердін.

На початок заходу, учасники, серед яких були присутні Президент Міжнародної громадської організації «Універсальна екзаменаційна мережа UENet» Сергій Мудрук, суддя Харківського окружного адміністративного суду Людмила Волкова, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Тарас Лукаш, обговорили результати визначення професійних якостей кандидатів в судді ВСУ.

Під час заходу, за участю менеджера проекту ОС Україна, яка є представником розробників завдань для психологічного тестування, Анастасії Дьоміної, розглядалися результати тестування особистих морально-психологічних якостей і загальних здібностей кандидатів; процедура проходження співбесід та концепція формування рейтингу.  

21767865

Наприкінці, відбулася панельна дискусія щодо перспективи функціонування нового Верховного суду та ефективності роботи суддів, в якій взяли участь міжнародний експерт Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Адіс Ходжич, адвокатка, кандидат на посаду судді ВСУ Ганна Вронська та суддя Харківського окружного адміністративного суду Людмила Волкова.


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua/ua/

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua