У Харкові стартує ініціатива «Сімейні радники»

Деталі

8 липня 2019 року о 14:00 відбудеться презентація проекту «Сімейні радники» – спільної ініціативи Міністерства юстиції України, системи Безоплатної правової допомоги та громадськості.

Під час заходу будуть представлені сімейні радниці – представниці громадськості, до яких є довіра в соціальних групах, і які зможуть оперативно надавати інформацію щодо шляхів вирішення проблем громадян з питань виплати аліментів, захисту від домашнього насильства, батьківських прав та інших.

УЧАСНИКИ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • Іванна Смачило, заступниця Міністра юстиції України

  • Анатолій Бородавка, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях

  • Тетяна Єгорова-Луценко, начальниця Головного територіального управління юстиції у Харківській області

  • Людмила Леготіна та Ольга Олефір, сімейні радниціМісце проведення Правовий клуб PRAVOKATOR.Харків (м. Харків, проспект Науки, 77).

 pravokatorАкредитація представників ЗМІ до 12:00 8 липня за e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. "> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за тел. (050) 698-26-18, (063) 071-33-43 (Тетяна Матвієнко).


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua