Відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів

Деталі

13.09.2017 року в актовому залі Головного територіального управління юстиції у Харківській області, відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів, на тему – «Адвокатське розслідування», організований Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Луганській та Харківській областях спільно з Радою адвокатів Харківської області та ГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу».

У заході взяли участь директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Луганській та Харківській областях Анатолій Бородавка, Голова Ради адвокатів Харківської області Вікторія Гайворонська та заступниця Голови ГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» Марина Старовойтова.

im

З вітальним словом виступив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Луганській та Харківській областях Анатолій Бородавка. Директор РЦ розповів адвокатам про новий, спрощений Урядом порядок і умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної правової допомоги: «Зокрема, порядок проведення конкурсу скорочено з трьох до двох етапів. Перший етап передбачає оцінювання адвоката за критеріями стажу адвокатської діяльності, спеціалізації адвоката, наявності/відсутності застосування до адвоката дисциплінарних стягнень та оцінки за проходження дистанційного курсу; другий етап передбачає проведення індивідуальної співбесіди з адвокатом, мотивація до надання безоплатної вторинної правової допомоги, комунікабельність адвоката, його емоційна врівноваженість та вміння представляти приклади надання ним правової допомоги. Також, передбачено можливість он-лайн реєстрації адвокатів, які виявили бажання взяти участь у відборі для залучення до надання безоплатної вторинної правової допомоги, на веб-сторінці, зазначеній в оголошенні про проведення конкурсу, надсилання адвокатам сканованих та посвідчених ним копій документів, проходження адвокатами дистанційного курсу, оцінка за результатами якого формується автоматично тощо».         

Анатолій Бородавка, також, звернувся до адвокатів з запрошенням до співпраці в системі БПД, та озвучив розмір виплат адвокатам, що надають безоплатну правову допомогу; за серпень місяць він склав - 1 300 000 грн., у вересні планується виплатити понад 1 000 000 грн.    

img-713

В ході семінару розглядалися питання тактики та методики проведення адвокатського розслідування на стадії досудового розслідування та під час судового розгляду. Окрема увага приділялась збиранню доказів, їх закріпленню та представленню, а також судовому слідству, застосуванню норм щодо достовірності, належності і допустимості доказів.    

Наприкінці заходу, учасники отримали сертифікати з підвищення кваліфікації.  


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua/ua/

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua