Робоча зустріч з спостерігачем СММ ОБСЄ

Деталі

27 липня 2018 року відбулася робоча зустріч за участю директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомого у Луганській та Харківській областях Анатолія Бородавка та спостерігача СММ ОБСЄ Хайді Маргарита Васкес Панес .

Спеціальна Моніторингова Місія була розгорнута в Україні на прохання Уряду України та за одностайним погодженням 57 держав учасниць ОБСЄ. Спостерігачі повинні сприяти зниженню напруги і встановлення миру, стабільності і безпеки. 29 травня 2014 року за указом президента ( 1282- VII) було підписано Меморандум, який дозволяє Спеціальній Моніторинговій Місії ОБСЄ працювати на всій території України.

Метою проведення зустрічі було обговорення доступності правосуддя у Харківській області. Також було обговорено питання розроблення подальших заходів спрямованих на недопущення порушень прав і свобод громадян, вимушених переселенців, осіб без громадянства, зокрема права на безоплатну правову допомогу.

За підсумками робочої зустрічі, було досягнуто домовленості про подальшу спільну співпрацю.


 

Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua