Прес-конференція Анатолія Бородавки

Деталі

Директор Регіонального центру Анатолій Бородавка на прес-конференції у медіацентрі «Время» розповів про систему безоплатної правової допомоги та відповів на запитання журналістів.

Представники преси отримали відповіді на запитання: хто і з якими питаннями звертається до місцевих центрів і бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги? хто має право на таку допомогу? чи багато людей приходить зі скаргами на те, що вони потерпають від булінгу та домашнього насильства? як відбуватиметься ресоціалізація підлітків за новим пілотним проектом? які є успішні історії захисту? та багато інших.

Директор РЦ розповів також про пілотний проект відновлювального правосуддя для неповнолітніх, що стартував нещодавно і в якому беруть участь також Харківська та Луганська області.

Порада громадянам. Перш ніж прийняти важливе рішення – звернутися до бюро або місцевого центру, а не за фактом події. Приміром, не після підписання якогось договору, коли вже важко щось змінити, а перед цим, тоді можна буде уникнути підводного каміння. Якщо вам у якійсь установі, скажімо, ріелторській, не дають для вивчення проект договору, слід іти звідти якомога швидше. Це допоможе не потрапити у складні, а іноді й непоправні ситуації.

 


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua