Тематичний урок “Шкільний терор Стоп!”

Деталі

13 вересня 2018 року для учнів 7 класу Харківської гімназії №47 Харківської міської ради Харківської області адвокат Ольга Чехова, яка співпрацює з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області провела тематичний урок «Шкільний терор Стоп!» приурочений до Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Учням розповіли про булінг та його види, причини виникнення булінгу, вплив цього явища на окрему особистість і учнівський колектив в цілому, відповідальність за вчинення булінгу, можливі механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих осіб. В інтерактивній формі опрацьовані практичні методи виявлення постраждалих та булерів, конкретні методи впливу на учасників булінгу. Обговорені різні випадки булінгу, які траплялися з дітьми особисто та їх реакція з цього приводу.


 

Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua