Тренінг «Медіація для юристів. Базовий курс» для працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Луганщині

Деталі

12.03.2018 року – 16.03.2018 року, на Луганщині, відбулася низка навчальних заходів, присвячених темі «Медіація для юристів. Базовий курс». Навчалися на тренінгах працівники трьох місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги - Сєвєродонецького, Старобільського та Міловського; за підсумками навчання, вони стали першою командою медіаторів в Луганській області.

Тренінги були організовані Норвезькою радою у справах біженців в Україні, з метою отримання знань та практичних вмінь проведення процесу медіації.

Навчання проводила пані Світлана Петрова, досвідчений експерт та сертифікований тренер з медіації та фасилітації, юрист, засновник школи «Медіації та Діалогу», керівник НГО «Центр права та посередництва» м. Харків.

Кваліфікована діяльність фахівців з надання правової допомоги, потребує постійного поліпшення якості роботи та зростання їх професійних навичок; тому, для працівників системи безоплатної вторинної правової допомоги був розроблений навчальний курс, унікальність якого полягає  в застосуванні принципів медіації, як в практичної діяльності, так й в правопросвітницькій роботі.

Медіація як правовий інститут, базується на принципах добровільності, незалежності, та конфіденційності самої процедури, а також нейтральності і неупередженості медіатора. Всі ці принципи спорідненні з принципами діяльності безоплатної правової допомоги.

Під час роботи тренінгів, для фахівців стало зрозумілим, що запровадження медіації в їх повсякденній роботі необхідне явище, яке призведе до покращення надання правової допомоги та задоволення потреб усіх сторін конфлікту та правового спору, в будь-якій галузі права.

За підсумками тренінгу, учасники виказали свою подяку тренерам; отримали сертифікати за успішне навчання та стали першими сертифікованими фахівцями по відповідному напрямку в Луганської області.


 

Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua