Робоча зустріч з Головою Комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги

Деталі

Відбулася робоча зустріч директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях (далі – Регіональний центр) Анатолія Бородавка та Голови Комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги (далі – Комісія) Олександра Кривуца.

Керівники обговорювали затверджені Наказом Міністерства юстиції України від 21.12.2017 року за № 4125/5 Стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі; зокрема, питання додержання Стандартів адвокатами, з якими укладені контракти/договори системою безоплатної правової допомоги у Харківському регіоні. Окреслили коло питань, що потребують додаткового опрацювання та виробили концепцію взаємодії між Регіональним центром та Комісіє.

Нагадуємо, що головною метою розроблення і впровадження цих Стандартів є своєчасне та якісне надання в необхідному обсязі безоплатної вторинної правової допомоги, забезпечення ефективного використання коштів державного бюджету, виділених на оплату діяльності адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та методична підтримка та підвищення професійного рівня адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Дотримання цих Стандартів є обов’язковим для адвокатів при наданні ними безоплатної вторинної правової допомоги.

Переглянути Стандарти

В Харківському регіоні, оцінювання якості надання адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги, відповідно до цих Стандартів, здійснює Комісія з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги Ради адвокатів Харківської області. Також, у штаті Регіонального центру працює менеджер з якості (прим. – начальник відділу Забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів), основними завданнями якої є впровадження Стандартів в роботу та моніторинг якості надання правової допомоги адвокатами, партнерська робота з останніми щодо самовдосконалення та підвищення кваліфікації.


 

Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua