Наприкінці минулого тижня, на Київщині, відбулася сесія стратегічного планування за участі керівників системи безоплатної правової допомоги

Деталі

22 та 23 лютого 2018 року в місті Києві відбулася зустріч з питань огляду перспектив розвитку діяльності державної системи безоплатної правової допомоги, в якій прийняли участь керівники системи безоплатної правової допомоги зі всієї України.

Захід відбувся за ініціативою Всеукраїнської благодійної організації «Українська Фундація Правової Допомоги», за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», метою програмної ініціативи якої є запобігання порушенням прав людини, сприяння впровадженню в Україні ефективного антидискримінаційного законодавства та практики, сприяння доступу малозабезпечених і вразливих груп до правосуддя та правової допомоги.

На початку заходу, з вітальним словом до колег звернувся директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк, який зазначив, що найцінніший актив, який вселяє впевненість у виконанні завдань і реалізації планів є незамінні в роботі системи з надання безоплатної правової допомоги - її команда, цінності і візія. Також, учасників зустрічі привітали Генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України Владислав Власюк та директор Всеукраїнської благодійної організації «Українська Фундація Правової Допомоги» Микола Сіома.

В заході прийняли участь заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов, начальник Управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги Вікторія Мітько, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолій Бородавка та всі директори регіональних центрів.

Насамперед, були проаналізовані найважливіші досягнення за період функціонування системи з надання безоплатної правової допомоги; а, також, визначені існуючи в системі проблеми та намічені шляхи їх подолання. Модерувала захід Наталія Церклевич, яка розповіла про напрацьовані на 2018-2021 рр. візії.

Під час роботи сесії, учасники обговорювали головні засади діяльності та пріоритетні напрямки розвитку системи з надання безоплатної правової допомоги; зокрема, покращення якості надання такої допомоги, механізми вдосконалення доступу до безоплатної правової допомоги та схеми рішень головних завдань на поточний 2018 рік. Були розглянуті моделі роботи регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги; проблеми та перспективи розвитку.

Напрацювання зроблені за час роботи сесії, є величезним внеском і фундаментом для подальшої побудови системи з надання безоплатної правової допомоги та планування діяльності регіональних та місцевих центрів


 

Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

 

 

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua