Правопросвітницька лекція для учнів Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради, на тему «Права дитини»

Деталі

29 січня 2018 року, працівниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, на виконання Річного плану з надання безоплатної правової допомоги на 2018 рік, була проведена лекція для учнів Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради, на тему «Права дитини».

В заході прийняли участь член Ради Адвокатів Харківської області, голова Комітету захисту прав адвокатів Ради Адвокатів Харківської області Сергій Мороз, заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Вікторія Гайворонська та начальниця відділу Забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях  Марина Старовойтова.  

Заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Вікторія Гайворонська розповіла учням про діючу систему безоплатної правової допомоги в Україні, зокрема у Харківській області; про механізми та принципи її діяльності. 

В ході лекції розглядалися питання щодо прав та обов’язків дітей, а також відповідальності їх батьків.

В контексті теми заходу, лектори розповіли, також, про відповідальність неповнолітніх: адміністративну, цивільно-правову та кримінальну.

Учням були роз'яснені їх права відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», в частині розширення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а саме – для дітей. Увагу було акцентовано на тому, що отримати безоплатну правову допомогу відтепер можуть усі діти, без винятку.

Захід був проведений у форматі інтерактивного уроку із застосуванням засобів візуалізації досліджуваного матеріалу, за допомогою наочної презентації.


 

Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua