До уваги адвокатів! Харківщини

Деталі

До уваги адвокатів! 12 січня відбудеться другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги відбудеться 12 січня у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області згідно з графіком проведення індивідуальної співбесіди з претендентами.

У Харківській області до другого етапу конкурсу допущено 77 адвокатів. Зі списком претендентів та графіком індивідуальних співбесід можна ознайомитись тут.

Увага! При собі мати оригінали наступних документів:

  • паспорт;
  • свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю;
Додатково інформуємо, про те, що відповідно до пункту 14 Порядку оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 13.11.2017 року №3552/5 «Про затвердження Порядку оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, та форм документів, що використовуються під час його проведення» під час оцінювання адвоката враховується наявність рекомендацій інших адвокатів, адвокатських бюро, адвокатських об’єднань або клієнтів, вміння адвоката представити приклади надання ним правової допомоги.

Важливо!!! Оцінка вище 3 балів виставляється за умови надання адвокатом копій відповідних судових рішень.

 За додатковою інформацією звертатись за номером 0951664360 Владимирець Аліна.


 

Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua