Засідання комісії з відбору адвокатів (Луганщина)

Деталі

27 грудня 2017 року на Луганщині відбулося засідання комісії з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, проводиться відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13  листопада 2017 року за № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» , з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року.

До складу комісії з відбору адвокатів увійшли: директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолій Бородавка; секретар комісії – Олена Єрмоленко та члени комісії: Тетяна Філатова, Крістіна Петросян, Олександр Жученко, В’ячеслав Кастусік, Любов Котова, Степан Золотар, Ігор Хорольський.

В порядку денному засідання вирішувалися питання допуску адвокатів до участі у конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги; оцінювання адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також результату проходження дистанційного курсу щодо проходження адвокатами   першого етапу конкурсу та прийняття рішення щодо допуску або не допуску до другого етапу конкурсу.

 

IMG 0377

З метою прийняття рішення, відносно допуску адвокатів до участі у конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, згідно «Порядку і умовам проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року за № 1362 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року за № 575), під час засідання розглядалися надіслані адвокатами документи (в електронному вигляді).

За результатами розгляду відповідних документів, до участі у конкурсі були допущені 12 адвокатів; одного із адвокатів було вирішено не допустити до участі у конкурсі, у зв’язку з поданням не засвідчених копій документів та не проходженням дистанційного курсу, у відповідності до ч. 2  п. 21 Постанови Кабінету Міністрів України № 1362 від 28 грудня 2011 року «Про затвердження Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги».

IMG-e982a572a90b9d087e00114391a56f85-V

Відповідно до Порядку оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 13 листопада 2017 року за № 3552/5, за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також результату проходження дистанційного курсу щодо проходження адвокатами І-го етапу конкурсу, було вирішено допустити адвокатів, в числі дванадцяти, до участі у ІІ-му етапі конкурсу.


 

Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua