На Харківщіні відбувся показ кінострічки ХІV Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА, приурочений до традиційного в нашій державі Всеукраїнського тижня права

Деталі

04 грудня 2017 року, у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях відбувся показ кінострічки ХІV Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА, приурочений до традиційного в нашій державі Всеукраїнського тижня права, що здійснюється відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р. До показу була представлена кінострічка українського режисера Юлії Аппен «Між іншим». Фільм заснований на реальних історіях українських емігранток в Європі, які розповідають, чому вирішили змінити місце проживання, які мотиви ними керували та ін.

Показ був організований Громадською організацією «Центр правових та політичних досліджень «ДУМА», партнером Міжнародного фестивалю документальних фільмів про права людини Docudays UA на теренах Харківської області. Основною метою діяльності громадської організації є захист прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів, сприяння проведенню досліджень суспільної думки, громадський моніторинг роботи органів влади та місцевого самоврядування.

Кінострічку у Регіональному центрі презентував Голова Громадської організації «Центр правових та політичних досліджень «ДУМА», правозахисник Юрій Чумак.

Після перегляду, останній особисто прийняв участь у дискусії, за головною темою («права людини») цієї кінострічки, з працівниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях.


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях: 

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх 

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua