Загальні збори

Деталі

30 листопада 2017 року на Харківщині відбулися загальні збори адвокатів, з питань проведення конкурсного відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Проведення заходу було ініційовано Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях спільно з Радою адвокатів Харківської області та Громадською організацією «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу». У заході прийняли участь адвокати та працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях.

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолій Бородавка, насамперед, привітав та подякував присутнім за увагу до заходу і запросив адвокатів до участі у конкурсі.

Присутнім роз'яснили загальні правила і механізми проведення конкурсу, згідно «Порядку і умовам проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року за № 1362 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року за № 575), а також, надали інформацію щодо критеріїв оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, згідно Порядку оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 13 листопада 2017 року за № 3552/5.

Під час загальних зборів були обговорені, також, питання оплати послуг та алгоритм відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, відповідно до Порядку та Методики обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях: 

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх 

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua