Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder sigplus/banners/bvpd_png_pozrach.png is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Робоча зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні

Деталі

[sigplus] Critical error: Image gallery folder sigplus/banners/bvpd_png_pozrach.png is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

i104 вересня 2017 року, у Харківському місцевому центрі з надання вторинної правової допомоги № 1 відбулася робоча зустріч керівництва ХМЦ № 1 з представниками Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні. В зустрічі прийняв участь директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолій Бородавка.

Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) в Україні офіційно розпочала роботу 01 грудня 2014 року, в місті Києві, після Революції Гідності т а одержання відповідного запрошення від Уряду України. КМЄС не має виконавчих повноважень; місія надає підтримку державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом стратегічних консультацій і практичної підтримки заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС та міжнародними принципами належного врядування та дотримання прав людини.

Команда Місії з 200 українських і міжнародних фахівців працює у Києві, Львові та Харкові, впроваджуючи мандат КМЄС згідно з трьома принципами:

Надання стратегічних консультації щодо реформування сектору цивільної безпеки, розробки стратегій сектору цивільної безпеки;

Підтримка імплементації реформ шляхом надання практичних консультації, тренінгів та впровадження проектів;

Співпраця між українськими та міжнародними партнерами.

Команда міжнародних консультантів КМЄС здебільшого складається з представників країн Європейського союзу, досвідчених фахівців у сфері безпеки, поліцейської діяльності, судової системи, боротьби з корупцією, дотримання прав людини, зв’язків із громадськістю, які діляться своїм досвідом з українськими партнерами місії в рамках спільних зусиль щодо прискорення процесу реформування сектору цивільної безпеки.

{gallery width=100}sigplus/banners/bvpd_png_pozrach.png{/gallery}

Нещодавно КМЄС розпочала проект спрямований на побудову ефективних інструментів нагляду та поліпшення механізмів громадських скарг в секторі цивільної безпеки України. Одним із ключових компонентів ініціативи є розробка рекомендацій для покращення стандартів та процедур щодо отримання та розгляду скарг та заяв громадян. Враховуючи наведене, представники Місії виступили з ініціативою проведення робочої зустрічі в рамках проекту, з метою налагодження взаємозв’язків для подальших ініціатив.

В ході робочої зустрічі, директор РЦ Анатолій Бородавка ознайомив представників Місії з основоположними принципами роботи, функціями та завданнями системи безоплатної правової допомоги, розповів про історію створення центрів (бюро) системи,  та досягнуті результати, з моменту початку діяльності організації. 

За підсумками робочої зустрічі, було досягнуто домовленості про подальшу сумісну роботу. В рамках проекту, обговорені параметри взаємодії між організаціями.


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх.

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52, Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua