Представлено огляд системи надання безоплатної правової допомоги в Україні

Деталі

 

Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні» підготував «Огляд системи надання безоплатної правової допомоги в Україні».

 

Огляд описує ключові елементи та основні показники діяльності системи надання безоплатної правової допомоги в Україні від самих її витоків та станом на березень 2017 р. Публікація складається із 4-х розділів:

 

• Загальна характеристика системи надання БПД в Україні;
• Спроможність людських ресурсів системи надання БПД; 
• Інституційна спроможність системи надання БПД;
• Спроможність системи надання БПД до комунікації та інформування.

 

ЗАВАНТАЖИТИ ЗВІТ «ОГЛЯД СИСТЕМИ НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ В УКРАЇНІ»

 

Цей Огляд є результатом діяльності команди проекту у тісній співпраці з його партнером – Координаційним центром з надання правової допомоги.

 

Українсько-канадський проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні» реалізується Канадським бюро міжнародної освіти та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади впродовж 2014 – 2018 років.

Проект має на меті покращити рівний доступ до правосуддя для населення України (особливо представників вразливих верств) шляхом підтримки впровадження системи безоплатної правової допомоги та підвищення рівня обізнаності населення щодо прав на отримання безоплатної правової допомоги. Партнером проекту в Україні є Координаційний центр з надання правової допомоги.

 


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях: 

 

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх 

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua