Заступник директора Координаційного центру відвідав Харківщину

Деталі фііфі17 серпня заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов перебував на Харківщині, де разом із заступником Міністра юстиції України Гією Гецадзе відвідали центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги та провели прийом громадян.

Робочий візит розпочався з прийому громадян в Першому харківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Разом із заступником директора Координаційного центру та заступником Міністра юстиції, прийом провели директор Регіонального центру з надання БВПД у Луганській та Харківській областях Анатолій Бородавка та начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Олександр Чурсін. Клієнти висловили подяку працівникам системи БПД та адвокатам за надану ефективну правову допомогу, яку вони вже неодноразово отримували у центрі.

1в 

Цікавили ж їх питання у сфері цивільного права (здійснення права на спадкування, право власності та ін.); питання соціального забезпечення (отримання субсидій); земельного права, тощо.

«Через проблеми зі здоров’ям я пропустила строки прийняття спадщини. Тож я звернулася до центру і тут мені допомогли правильно скласти позов до суду. Рішенням суду збільшено строк прийняття спадщини, тож нині усе гаразд і я зможу отримати батькову спадщину, - розповіла свою історію харків’янка Людмила Сухаревська, - Наразі я безробітня, і мені було б дуже складно самостійно винайняти адвоката». 

м3 

Гія Гецадзе подякував працівників місцевого центру за належну якість роботи, відзначивши задоволеність громадян організацією роботи місцевого центру.

Цього ж дня Олександр Баранов та Гія Гецадзе дали інтерв'ю кореспонденту медіа-групи Об'єктив Оксані Зінковській (переглянути відео). 

Крім того, в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області відбулася прес-конференція за участі запрошених громадян, які отримали безоплатну правову допомогу. Участь у ній взяли також Олександр Баранов та Анатолій Бородавка, розповівши про основні результати роботи системи БПД впродовж 5-ти років по всій Україні та, зокрема, на Харківщині. 

м3 

За словами Анатолія Бородавки, «Система безоплатної правової допомоги сьогодні максимально наближена до територіальних громад. У кожній області працюють регіональні, місцеві центри та бюро правової допомоги, яких разом в Україні налічується 551».

«Окрім послуг первинної та вторинної правової допомоги, які мешканці Харківщини можуть отримати безпосередньо в одному із 5-ти місцевих центрів та 25-ти бюро правової допомоги, наші колеги здійснюють активне правопосвітництво. Це дистанційні та мобільні пункти доступу до БПД, адресні виїзди в громади з метою надання консультацій», - зазначив Олександр Баранов.


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

 

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх.

Контактний телефон: (057)–705–03–52, Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua/ua/

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua