Намет у місті Богодухів

Деталі b1Сьогодні, 07 серпня 2017 року, Богодухівці святкують день міста, разом з працівниками Богодухівського МЦ з надання безоплатної вторинного правової допомоги, серед яких в.о. директора Місцевого центру Перепелиця Д.М., головні спеціалісти МЦ Церковна Л.А., Коноз М.В. та Коваль В.В., також на заході присутній директор Регіонального центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавка А.І.

b2Працівники Богодухівського МЦ, на площі Соборності в місті, забезпечують роботу консультаційного пункту (намет), до спектру якого відноситься коло питань від допомоги учасникам АТО до соціальних гарантій, щодо малозабезпечених верств населення.

До намету завітали голова Богодухівського РДА Шаров В.А., голова Богодухівської районної ради Панов С.Ф., Богодухівський міський голова Голуб М.В., депутат Харківської обласної ради Пушкарь М.Б.


 

Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх.

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52, Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua/ua/

Сторінки у соціальних мережах: https://www.facebook.com/luhansk.kharkiv/?ref=aymt_homepage_panel

 

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua