Круглий стіл з питань реформування системи виконання судових рішень та діяльності приватних виконавців

Деталі 2Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Гайворонська Вікторія Валентинівна, 01 серпня 2017 року, прийняла участь в заході – «Круглий стіл з питань реформування системи судових рішень та діяльності приватних виконавців», організаторами якого виступили Асоціація правників України спільно з Проектом ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні».

Координував захід Керівник Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Довідас Віткаускас, серед учасників заходу були присутні менеджер проектів Координатора проектів ОБСЕ в Україні Ірина Іванків, Голова Харківського апеляційного господарського суду Павло Тихий, заступник Директора департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Костянтин Сілкін, представники Міністерства юстиції України, Державної фіскальної служби України, судового корпусу, приватні виконавці України, Болгарії і Сербії, Національної поліції України та ін.

В рамках заходу були обговорені питання щодо реформування системи виконання судових рішень, її перспективи та недоліки, в цілому. Також, проаналізовані результати реформи виконавчої служби та перспективи запровадження інституту приватних виконавців, зокрема.

1В ході змістовного фахового обговорення, окреслено актуальні питання здійснення виконавчого провадження відповідно до змін в Законі «Про виконавче провадження».

Наприкінці заходу, були підбиті підсумки виконаної роботи в даному напрямку та надані рекомендації щодо подальшого впровадження інноваційних методів в систему реформування.


 

Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх.

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52, Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua/ua/

Сторінки у соціальних мережах: https://www.facebook.com/luhansk.kharkiv/?ref=aymt_homepage_panel

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua