Робоча зустріч з керівництвом Благодійного фонду «Право на захист»

Деталі

IMG 20170801 16260601 серпня 2017 року, у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Луганській та Харківській областях відбулася робоча зустріч директора Регіонального центру Бородавка А.І., головного спеціаліста з комунікацій Регіонального центру Федорової О.В. та директора Благодійного фонду «Право на захист» Олександра Галкіна.

 «Право на захист» є українською некомерційною організацією, що працює у тісному співробітництві з глобальною НКО HIAS, однією з найстаріших у світі організацій, яка надає допомогу біженцям.

Одним із напрямків роботи організації  «Право на захист» є забезпечення захисту та дотримання прав людини найбільш вразливих груп населення, тобто вимушених переселенців, осіб без громадянства і без документів. В своїй діяльності організація використовує цілісний підхід для захисту внутрішньо переміщених осіб, осіб, які потребують міжнародного захисту, надаючи пряму юридичну допомогу і просуваючи комплексні правові та юридичні реформи, на засадах рівності, гідності, співчуття і міжнародних стандартів прав людини.

Визнаючи необхідність співробітництва в  даному напрямку,  маючи спільну мету захищати інтереси та оказувати правову допомогу внутрішньо переміщеним особам, але враховуючи обмежені можливості Регіонального центру та підпорядкованих місцевих центрів на міжнародному рівні, між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Луганській та Харківській областях і Благодійним фондом «Право на захист» досягнуті домовленості про перенаправлення клієнтів (справ), що потребують правової допомоги та відносяться до його компетенції.   

Директор Регіонального центру висловив щиру вдячність за надану можливість використовувати накопичений цінний досвід організації «Право на захист», в практичній реалізації проектів Регіонального центру, що істотно сприяє підвищенню його рівня.

Під час зустрічі, сторони обговорили результати і підтвердили свій намір продовжувати його на взаємовигідних умовах і в подальшому.

Сторони окреслили коло питань, які вимагають детального опрацювання, узагальнили практику найпроблемніших ділянок в поточній роботі за сферами діяльності, які потребують аналізу і змін та звернули увагу на ключові пріоритети у розвитку взаємовідносин.


 

Інформація про Регіональний центр з 

надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх.

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52, Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua/ua/

Сторінки у соціальних мережах: https://www.facebook.com/luhansk.kharkiv/?ref=aymt_homepage_panel

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua