Робоча зустріч з представниками Німецького товариства з міжнародного співробітництва GIZ

Деталі

IMG 20170801 14594001 серпня 2017 року, у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Луганській та Харківській областях відбулася робоча зустріч директора Регіонального центру, головного спеціаліста з комунікацій Регіонального центру та представників Німецького товариства з міжнародного співробітництва GIZ [Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit GmbH], координаторами проекту Ініціатив інфраструктурної програми для України.  

Головною метою зустрічі було налагодження міжнародного співробітництва та сталого розвитку ефективних взаємовідносин між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Луганській та Харківській областях та Німецьким товариством з міжнародного співробітництва GIZ.

Під час зустрічі сторони обмінялися інформацією про діяльність, висловили свою готовність до розширення взаємовигідного співробітництва, обговорили основні напрямки його розвитку, шляхи і форми практичного здійснення.

IMG 20170801 150236Представники Німецького товариства з міжнародного співробітництва GIZ [Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit GmbH] відзначили, що Регіональним центром проведена велика робота в частині розвитку системи з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Луганській та Харківській областях та після уточнення ряду позицій, сторони дійшли висновку про необхідність розробки концепції співпраці на регіональному та національному рівнях, а також розвитку  міжсекторального співробітництва на прикладі діяльності міжнародних організацій з впровадженням досвіду роботи європейських країн.  

Стороні із задоволенням відзначили, що зустріч проходила в діловій, конструктивній обстановці в дусі взаєморозуміння та партнерства.


 

Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх.

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52, Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua/ua/

Сторінки у соціальних мережах: https://www.facebook.com/luhansk.kharkiv/?ref=aymt_homepage_panel

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua