Презентація результатів роботи за I півріччя2017 року

Деталі

IMG 0056-iloveimg-compressed26 липня 2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбулася презентація результатів роботи Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Харківській області за I півріччя2017 року.

На заході були присутні Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавка  Анатолій Іванович, в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко Ірина Василівна, заступник начальника Головного управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного управління юстиції у Харківській області Єгорова Тетяна Петрівна, в.о. заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактін Ілля Сергійович.   

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавка  Анатолій Іванович, повідомив про результати роботи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях прививши статистичні дані за показниками діяльності центрів. Зокрема, інформацію, яка стосується звернень клієнтів, доручень адвокатам для надання безоплатної вторинної правової допомоги, інформацію щодо мобільних та функціонуючих дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги, випадків надання методичної допомоги органам місцевого самоврядування та установам–провайдерам безоплатної правової допомоги, з якими налагоджено співпрацю щодо надання БВПД. Повідомлялось про кількість розміщених у ЗМІ інформаційних матеріалів з питань надання безоплатної вторинної правової допомоги, проведених правопросвітницьких заходів та кількості клієнтів, яким надано доступ до електронних сервісів Мін’юсту, тощо.

Бородавка  А.І. проінформував, також, і про розміщення та компетенцію Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях.      

Переглянути повну запис телевізійної версії програми, можна за посиланням на сайт

«Медіа групи Об’єктив» http://objectiv.tv/270717/145162.html


Інформація про Регіональний центр з 

надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх.

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52, Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua/ua/

Сторінки у соціальних мережах: https://www.facebook.com/luhansk.kharkiv/?ref=aymt_homepage_panel

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua