Засідання робочої групи при Координаційній раді з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї, гендерному насильству, протидії торгівлі людьми Харківської міської ради

Деталі

i125.07.2017 року відбулося засідання робочої групи при Координаційній раді з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї, гендерному насильству, протидії торгівлі людьми Харківської міської ради, із числа членів Координаційної ради, метою діяльності якої є впровадження механізмів щодо взаємодії структур, які надають допомогу постраждалим від гендерного насильства. 

Під час засідання, відбулося представлення проекту договору про соціальне партнерство між структурними підрозділами Харківської міської ради з питань охорони сім’ї і здоров’я, Головним управлінням Національної поліції в Харківській області, неурядовими організаціями, Регіональним центром з надання безоплатної вторинною правової допомоги у Луганській та Харківській областях, в ході якого були проаналізовані найважливіші питання майбутнього Меморандуму про співпрацю з організаціями, надання медичних, соціально-правових, психологічних та інформаційних послуг потерпілим від насильства зо ознакою статі.  

Також, був розроблений алгоритм дій фахівців відповідних галузей на основі Методичних рекомендацій щодо «Взаємодії суб’єктів при здійсненні заходів з попередження насильства за ознакою статі, надання допомоги постраждалим від різних видів насильства», які були схвалені 30.05.2017 року на розширеному засіданні Координаційної ради та Депутатської групи з гендерних питань Харківської міської ради. Був розроблений механізм імплементації та впровадження зазначених Методичних рекомендації.

За результатами зустрічі було прийнято рішення про взаємодію та вирішені питання подальшої організації навчальної, інформаційної, правоосвітньої діяльності, у вигляді тренінгів, семінарів та круглих столів за даним напрямком.


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх.

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52, Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua/ua/

Сторінки у соціальних мережах: https://www.facebook.com/luhansk.kharkiv/?ref=aymt_homepage_panel

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua