Робоча зустріч з представниками Уповноваженого з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини Національної поліції України

Деталі

Tg3 Td0Cj06.07.2017 року в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, за адресою: Майдан Свободи, 5, м. Харків, відбулася робоча зустріч директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавки А.І. з представниками Уповноваженого з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини Національної поліції України.

В ході зустрічі були обговорені питання налагодження співпраці задля  уникнення порушень прав затриманих осіб та осіб до яких обрано запобіжний захід, як тримання під вартою, зокрема було обговорено питання про проведення квартальних звірок відповідно  до Постанови Кабінету Міністрів України №1363 від 28.12.2011 “ Про затвердження Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання осіб ”.

Домовлено про подальшу плідну співпрацю та оперативне реагування задля вирішення проблем. 


 Нагадуємо, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях знаходиться за адресою:

м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх; тел: (057)705-03-52.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua