Робоча зустріч з адвокатами Луганської області

Деталі

starb106 червня 2017 року в приміщенні Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за адресою: вул. Трудова, 12 а, м. Старобільськ, директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавкою А.І.  було проведено робочу зустріч з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу в Луганській області.

Під час зустрічі були обговорені питання: оплати послуг адвокатів, подання адвокатами актів надання безоплатної вторинної правової допомоги, своєчасність надання адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги по виданим доручення. Після чого відбулася робоча зустріч з працівниками Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги під час якої було обговорено питання: організації взаємодії МЦ та РЦ під час виконання завдань покладених на центри.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua