Міжнародна науково-практична конференція

Деталі

yar118.05.2017 у приміщенні Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 77, відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Публічне адміністрування в умовах змін та перетворень : проблеми організації та правового забезпечення". На данному заході були присутні директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавка А.І., заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Гайворонська В.В., начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Старовойтова М.В.

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавка А.І. виступив з презентацією “Становлення та розвиток системи безоплатної правової допомоги в Україні”, до відома учасників доведено інформацію про становлення, розвиток, функціонування системи безоплатної правової допомоги в Україні, в цілому, та зокрема в Харківській області. Також зроблено акцент на основних пріоритетах подальшого розвитку та оптимізацію системи управління безоплатної правової допомоги.

Начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Старовойтова М.В. виступила з презентацією “Стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги”. Зазначено, що адвокат – є незалежним, Центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги не втручаються в адвокатську діяльність. Стандарти якості це – гарантії не втручання в адвокатську діяльність та захист від необґрунтованих скарг. 

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua