Робоча зустріч з адвокатами

Деталі

a116 травня 2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції в Харківській області, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 16, м.Харків (актова зала), було проведено робочу зустріч з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу в Луганській та Харківській областях.

Під час зустрічі було обговорено наступні питання:

  1. Щодо стану оплати послуг адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу;
  2. Порядок перевірки актів та розрахунків на оплату послуг адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, проблемні питання;
  3. Створення робочої групи з питання – Розробки та затвердження “Порядку прийняття та перевірки актів надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях та Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги”.
  4. Інше.
 

До адвокатів було доведено інформацію:

  1. Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях було делеговано повноваження місцевим центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги щодо інформаційної підтримки, прийняття та опрацювання актів адвокатів за надання безоплатної вторинної правової допомоги.
  2. До адвокатів доведено інформацію про роботу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях за період з 06.03.2017 по 15.05.2017 в частині перевірки та оплати актів та розрахунків винагороди адвокатів, які наддають безоплатну вторинну правову допомогу.
  3. Про найбільш поширені помилки у розрахунках винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.
  4. Щодо нерозголошення адвокатської таємниці.
  5. Щодо проблем пропуску судових засідань адвокатами та пошук шляхів їх вирішення.
  6. Конфлікт інтересів: В чому він полягає та його наслідки.
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua