21.04.17 була проведена зустріч - лекція для службовців спеціального підрозділу Національної поліції - Корпусу оперативно-раптової дії (КОРД)

Деталі


21 квітня 2017 року Заступником директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях – Гайворонська В.В. та Комітетом Захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при Раді адвокатів Харківської області була ініційована та проведена зустрічі у формі лекції для службовців спеціального підрозділу Національної поліції - Корпусу оперативно-раптової дії (КОРД).
Основна мета зустрічі - звернути увагу на процесуальні права та обов'язки співробітників КОРД'у під час проведення обшуків в робочих приміщеннях адвокатів, адвокатських бюро та об'єднаннях. 

Кримінальний процесуальний кодекс України, ЗУ "Про національну поліцію" та ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" вимагають від КОРД'у чесного і добросовісного виконання своїх службових обов’язків, високого професіоналізму та інших європейських і міжнародних правил та практик поліцейської діяльності.

Запланована лекція стала превентивним заходом у дотриманні таких європейських принципів, а також гарантій адвокатської діяльності.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua