Поширення інформації про БПД

Деталі

20170420 13095920 квітня 2017 року в приміщенні Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася зустріч з майбутніми юристами – студентами-правниками університету та представниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, а саме заступником директора Гайворонською В.В. та начальником відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Старовойтовою М.В.

Під час зустрічі студентам-правникам представники Регіонального центру розповідали про сучасну модель системи безоплатної правової допомоги в Україні, зокрема в Харківській області, види правової допомоги та категорії осіб, які мають право на безоплатну первинну та вторинну правову допомогу.

Крім того, студенти мали можливість задати низку актуальних для молоді питань. Представниками Регіонального центру роз'яснено також про можливість в майбутньому працевлаштування в системі БВПД, та запропоновано вже «сьогодні» пройти практику в центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де вони «зможуть отримати безцінний досвід» роботи із людьми.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua