Дводенний семінар організований БО “Всеукраїнським благодійним фондом “ГОРЄНІЄ””

Деталі

kJbZ3IQLo9c13 квітня 2017 року в готелі “KIROFF” за адресою: вул. Молочна, 14а, м. Харків розпочався дводенний семінар для працівників державних установ Харківської області, організований БО “Всеукраїнський благодійний фонд “ГОРЄНІЄ”” за темою: “Проблеми соціально-правового характеру, що виникають у внутрішньо переміщених осіб на новому місці проживання”.

На семінар запрошено дирекора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавку А.І., першого заступника  Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Родіонову О.О., позаштатного радника Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Харківській області Аверіну О.Г., представників органів Управління соціального захисту населення, працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Бюро правової допомоги Харківської області.

Семінар розпочався з привітальних слів тренерів БО “Всеукраїнського благодійного фонду “ГОРЄНІЄ”” Олега Пєтрова та Артема Фоменко, дирекора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавки А.І.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua