Спільний прийом громадян

Деталі

Z U5hNEizME12 квітня 2017 року в приміщенні Балаклійського бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: вул. Соборна, 96,  м. Балаклія, відповідно до графіку проведення посадовими особами Головного територіального управління юстиції у Харківській області консультування в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги, бюро правової допомоги затвердженого начальником ГТУЮ у Харківській області та погодженого з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, було поведено спільний прийом громадян директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавкою А.І. та начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсіним О.В.

Осіб, що звернулися за допомогою цікавили питання: порядок внесення змін до установчих документів; перелік органів, що здійснюють прийняття документів у якості фронт-офісів; порядок стягнення  заборгованості по аліментам; стягнення одноразової допомоги учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС; порядок та способи виконання судових рішень; порядок переміщення майна , яке знаходиться на тимчасово окупованій території;  реєстрація шлюбу з військовослужбовцем; порядок отримання ID-картки особою, що досягла 14 років; порядок та процедура стягнення аліментів на користь особи, якій виповнилося 18 років; процедура зміни прізвища.

Z U5hNEizME

Всі громадяни отримали вичерпну правову інформацію, вирішення питань взято на контроль.

<iframe width="600" height="420" src="//www.youtube.com/embed/-GtuWT4jmn8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

{/source}


   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua