Анкетування працівників центру на стресостійкість

Деталі

yid4vobXewU11 квітня 2017 року в рамках виконання заходів Річного плану Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової  допомоги  у Луганській та Харківській областях начальником відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Богдановою Я.В. та головним спеціалістом відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу  Влодзієвським С.В. з залученням  практикуючого психолога Ковтан Н.В. було проведено анкетування працівників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях на стресостійкість, та було надано рекомендації методів боротьби зі стресом на роботі та методи зняття стресу.

Мета даного анкетування: дослідження рівня впливу стресостійкості та чинників, що впливають на її формування  на працівників та поліпшення їхнього ставлення до роботи.

Після обробки анкетування для кожного працівника буде складено аналіз ступеню схильності стресовим впливам.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua