Спільний прийом громадян

Деталі

IMG 20170405 11011705 квітня 2017 року в приміщенні Валківського бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: вул. Харківська, 2, м. Валки, відповідно до графіку проведення посадовими особами Головного територіального управління юстиції у Харківській області консультування в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги, бюро правової допомоги затвердженого начальником ГТУЮ у Харківській області та погодженого з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, було поведено спільний прийом громадян директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавкою А.І. та начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсіним О.В.

За консультаціями звернулося 6 громадян, питання стосувалися: оскарження рішення органу владних повноважень, категорія осіб, які належать до числа жертв нацистських переслідувань; поновлення порушеного права на отримання житла; розподілу майна в натурі за рішенням суду; оскарження рішення, щодо неправомірного нарахування оплати комунальних послуг; підстави та  порядок розірвання договору купівлі/продажу квартири; роз’яснення порядку приватизації майна комунальної власності.

Всі громадяни отримали вичерпну правову інформацію, вирішення питань взято на контроль.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua