Відбулась презентація результатів роботи бюро

Деталі

IMG 657310.03.2017 Відбулась презентація результатів роботи відділу "Сахновщинське бюро правової допомоги" Первомайського місцевого центру з надання БВПД за перші 6 місяців діяльності. Вона відбулась у приміщенні бюро за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68. На запрошення взяти участь у заході відгукнулись заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Луганській та Харківській областях Вікторія Гайворонська, заступник голови Сахновщинської РДА Волошин П.О., заступник голови Сахновщинської районної ради Vladimir Yatsyna, заступник директора Сахновщинського районного центру зайнятості Татьяна Миркевич, представник ГТУЮ у Харківській області - начальник Сахновщинського РВ ДРАЦС Наталія Пожарова, начальник терцентру Сахновщинської РДА Людмила Ковлагина, начальник Сахновщинського районного сектору з питань пробації Грузін В.І. та інші посадові особи ОВВ та ОМС, представники державних установ та громадських організацій.

Організатори заходу розповіли про поетапний розвиток системи безоплатної правової допомоги в України, та зупинились на результатах діяльності невеликого, але вагомого та важливого елемента цієї системи для громади селища та району - Сахновщинського бюро правової допомоги.


Наприкінці презентації учасники висловили подяку та слова підтримки на адресу працівників Центру, наголосили на важливості та необхідності посилення правової спроможності громади, в тому числі й за допомогою бюро правової допомоги - шляхом консолідації зусиль зацікавлених у досягненні цієї мети ОВВ, ОМС, державних установ та громадських організацій.

Солодкою крапкою проведеної зустрічі стала спільна обідня кава.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua