Футбольний турнір на Кубок голови Ради адвокатів Харківської області

Деталі

Радою адвокатів Харківської області запрошено адвокатів та працівників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях прийняти участь у футбольному турнірі на Кубок голови Ради адвокатів Харківської області. Турнір розпочнеться 10 вересня 2016 року.

Радою адвокатів Харківської області запрошено адвокатів та працівників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях прийняти участь у футбольному турнірі на Кубок голови Ради адвокатів Харківської областіТурнір розпочнеться 10 вересня 2016 року.

Керівництво РЦ з надання БВПД в Луганській та Харківській областях вважає доцільним сформувати Футбольну команду Центру.

Адвокати та працівники, які бажають прийняти участь, як гравці футбольної команди «БВПД» просимо звертатись до головного спеціаліста відділу організації надання БВПД Регіонального центру Заброднього Євгена за тел. 0667078494 та писати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua