Розширення регіональної присутності та діяльності Консультативної місії ЕС (КМЕС) в Україні

Деталі euam13 липня 2016 року в готелі «Аврора» м. Харків відбулась урочиста зустріч представників КМЕС з органами державної влади, громадськими організаціями присвячена відкриттю Представництва КМЕС у м. Харкові.

Серед запрошених до участі в заході – Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, пан Ян Томбінський, посли країн Європейського Союзу та інших країн-партнерів КМЄС, керівники та представники регіональних органів влади та українські партнери КМЄС у регіонах присутності місії.

Також участь в заході прийняли Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін, Голова Консультативної місії ЕС в Україні Кястус Ланчикас, Голова Ради адвокатів Харківської області, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській області Вікторія Гайворонська та заступник Голови Олександр Гунченко.

Ігор Райнін наголосив, що співробітництво с КМЕС є дуже важливим для прифронтового регіону.

В ході заходу учасники обговорювали нові можливості співробітництва с КМЕС в сфері цивільної безпеки, які з’явились з відкриттям представництва КМЕС у Харкові.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо проведення тренінгів представниками КМЕС із співробітниками поліції Харківської області з питань реформування сектору цивільного захисту.

По завершенні заходу учасники висловили сподівання щодо подальшого розширення співпраці України з Консультативної місією ЕС.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua