Деталі

bigstock-Image-of-business-contract-on-39481198ДО УВАГИ АДВОКАТІВ, ЯКІ НАДАЮТЬ БЕЗОПЛАТНУ ВТОРИННУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях продовжує укладати Контракт з адвокатом, який надає безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі.

Після заповнення Ваших реквізитів та підписання, Контракт, разом з копією свідоцтва на право зайняття адвокатською діяльністю, копією паспорту та ідентифікаційного коду потрібно надіслати на поштову адресу Регіонального центру: проспект Науки, буд. 77, м. Харків, 61103.У разі виникнення запитань можна звертатися безпосередньо до в.о. директора Регіонального центру Родіонової Ольги Олександрівни за тел. 095 428 50 88; 067 137 82 07 або писати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. "> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Для Вашої зручності Контракт можна завантажити за посиланням

Станом на 29 квітня 2016 року з Регіональним центром уклали Контракт 67 адвокатів, які надають БВПД.

Дякуємо за співпрацю і запрошуємо до подальшого співробітництва!

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua