На Харківщині пройшов Перший етап конкурсного з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

Сьогодні, 14 січня 2019 року свою роботу розпочала комісія з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги в Харківському регіоні, у складі директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолія Бородавка та членів - Тетяни Єгорової - Луценко, Дмитра Кузьміна, Оксани Сіренко, Костянтина Соляннік, Ігора Чобітько, Людмили Глухачевої, Романа Чумака; при секретарі Старовойтовій Марині.

Детальніше...

Шановні адвокати, запрошуємо Вас до співпраці!

Деталі

Звертаємо Вашу увагу на те, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях буде укладати контракти з адвокатами за умови:

Детальніше...

 

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №41

Деталі

Вийшов 41-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж грудня 2018 року: статистичні дані, юридичні консультації, головні факти та події, правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД.

Детальніше...

 

Адвокати з Луганщини та Харківщини отримали за 2018 рік більше 20 мільйонів гривень

Деталі

Співробітниками центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Луганської та Харківської областей завдяки спільній та налагодженій протягом 2018 року було забезпечено безперервну перевірку актів надання безоплатної вторинної правової допомоги та здійснено виплати в межах кошторису на 2018 рік.

Детальніше...

 

Лекція про права затриманних осіб .

Деталі

Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Максим Кривогуз, в рамках проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права, за сприянням керівника сектору правового забезпечення Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України Олега Данильченко прочитав лекцію про права затриманних осіб.

Детальніше...

 

Презентовано довідково-інформаційну платформу «WikiLegalAid»

Деталі

Яким чином можна отримати правову онлайн консультацію та як правильно користуватись довідково-інформаційною платформою правових консультацій «WikiLegalAid» (wiki.legalaid.gov.ua)  розповіли 13 грудня, під час прес-конференції, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Луганській та Харківській областях Вікторія Гайворонська та в.о. директора Богодухівського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги Дмитро Перепилиця

Детальніше...

 

Презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid»

Деталі

 13 грудня 2018 року об 11.00 відбудеться презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid».

«WikiLegalAid» є інноваційним інструментом, що допомагає в роботі працівникам системи безоплатної правової допомоги, які надають правові консультації на місцях.

Детальніше...

 

Вектор розвитку системи БПД – потреби громадян і держави

Деталі

Три насичені дні стратегічної сесії керівного складу системи БПД дали змогу відповісти на ключові питання розвитку системи. Удосконалення системи буде зорієнтоване на потреби громадян, насамперед представників вразливих груп, в отриманні якісної і доступної правової допомоги. Захід став можливим за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

 

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №40

Деталі

Вийшов 40-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж листопада 2018 року: статистичні дані, юридичні консультації, головні факти та події, правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД.

Переглянути випуск №40

Детальніше...

 

Завдяки діям представника Первомайського місцевого центру постраждала від домашнього насильства жінка отримала в суді обмежувальний припис

Деталі

До Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка Т. Про можливість отримати безоплатну правову допомогу в центрі вона дізналась від своїх знайомих. Громадянка Т. повідомила, що перебувала у зареєстрованому шлюбі з громадянином М., від шлюбу вона має двох неповнолітніх дітей. Проте, ще в грудні 2017 року рішенням суду шлюб було розірвано, причиною цього стали серйозні конфлікти, під час яких поведінка громадянина М. була занадто агресивною. Він не тільки постійно погрожував їй та їхнім дітям фізичною розправою, а й допускав її вчинення, застосовуючи фізичне насильство до жінки та дітей.

Детальніше...

 

Луганщина долучилась до акції 16 днів активізму проти гердерно зумовленого насильства

Деталі

З нагоди старту щорічної Міжнародної кампанії «16 днів активізму проти гердерно зумовленого насильства» Сєвєродонецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги разом з бюро долучились до акції.

Детальніше...

 
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua