Дослідження ПРООН для підвищення ефективності роботи та доступності системи надання БПД

Деталі

Програма Розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) проводить дослідження «Оцінка доступності системи надання безоплатної правової допомоги у Донецькій та Луганській областях». Один з його етапів – інтерв’ювання керівництва регіональних центрів згаданих областей.

Детальніше...

Реформа сектора юстиції: засідання Харківської регіональної ради з питань реформи правосуддя

Деталі

За підтримки й за участю керівництва та експертів EU Project "Pravo-Justice" (Проект ЄС «Право-Justice») у Східному апеляційному господарському суді Харкова 2 серпня 2019 року відбулося Засідання Харківської регіональної ради з питань реформи правосуддя «Реформа сектора юстиції: пріоритетні питання». У заході взяв участь Анатолій Бородавка – директор Регіонального центру з надання БВПД у Луганській та Харківській областях.

Детальніше...

 

Торгівля людьми та як цьому запобігти – проблему обговорили на круглому столі

Деталі

Торгівля людьми – проблема, яка існує і в Україні. Однак рівень обізнаності суспільства стосовно ризиків потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та можливості отримання допомоги постраждалими особами – невисокий. Цю проблематику обговорили 31 липня 2019 року на засіданні круглого столу, присвяченого Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми.

Детальніше...

 

Координаційний центр закликає Нацполіцію дотримувати права затриманих на захист

Деталі

Детальніше...

 

Запрошуємо адвокатів на тренінги по soft skills

Деталі

Протягом липня-вересня 2019 року Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» будуть проведені дводенні тренінги для адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги, з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

 

У Харкові допомагають постраждалим від насильства в сім’ї та насильства за гендерною ознакою: адреси, телефони

Деталі

Насильство в сім’ї, якщо не заплющувати очі на це, наразі болюча для суспільства тема. Нею опікуються різні організації та спеціалісти, що намагаються надавати всебічну допомогу постраждалим. Нагальні проблеми обговорили 18 липня на засіданні робочої групи при Координаційній раді з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї, гендерному насильству, протидії торгівлі людьми Харківської міської ради. У засіданні взяла участь заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Вікторія Гайворонська.

Детальніше...

 

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги та не брали участь у тренінгах минулого року, взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2019 року. Навчання проводиться за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

 

Харків’яни можуть звернутися до сімейного радника

Деталі

о ініціативи «Сімейні радники» приєднався Харків. Отримати допомогу сімейних радниць можна щовівторка з 10.00 до 12.00 у Харківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд, 3 поверх).

Детальніше...

 

(НЕ)захищені Законом

Деталі

Жорстоке побиття харківського оператора, смерть черкаського журналіста також внаслідок побиття – такими подіями тільки за останні два місяці поповнився список злочинів проти працівників ЗМІ. Чи можна запобігти такому самочинству? Як діяти в разі, якщо так сталося?

Загалом за п’ять місяців 2019 року в Україні зафіксовано 99 випадків порушень прав журналістів. Щороку на представників преси нападають близько 180 разів, з них розслідують лише приблизно 20 випадків – такого висновку дійшли в Інституті масової інформації.

Детальніше...

 

У Харкові стартує ініціатива «Сімейні радники»

Деталі

8 липня 2019 року о 14:00 відбудеться презентація проекту «Сімейні радники» – спільної ініціативи Міністерства юстиції України, системи Безоплатної правової допомоги та громадськості.

Детальніше...

 

«Правова матриця» – дискусійний клуб професіоналів

Деталі

З ініціативи Координаційного центру та за підтримки Ради Європи в Харкові 30 травня 2019 року відбулась зустріч у дискусійному клубі «Правова матриця». Це друге засідання клубу (перше відбулося у Києві в березні цього року). Тема дискусії – окрема процесуальна дія, участь у ній адвоката за дорученням Центру безоплатної вторинної правової допомоги, етичні та процесуальні аспекти.

Детальніше...

 
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua