Увага! Сайт системи безоплатної правової допомоги тепер єдиний!

Деталі

Шановні відвідувачі сайту Регіонального центру!

Із 1 січня 2020 року діє єдиний сайт системи БПД за адресою https://legalaid.gov.ua/

Cайти регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги більше не наповнюватимуться інформацією.

Детальніше читайте про це на новому сайті: http://bit.ly/2Q1L8mc

Майбутні юристи зацікавлені у співпраці із системою БПД

Деталі

«Перспективи та практичні кроки співпраці юридичних клінік і системи безоплатної правової допомоги» – так називався круглий стіл, організаторами якого були Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях і Харківський національний університет внутрішніх справ.

Детальніше...

 

Система безоплатної правової допомоги України відчинила двері

Деталі

У Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги центри та бюро правової допомоги відчинили двері для молоді, адвокатів, партнерів, клієнтів. Вони змогли ближче ознайомитися з діяльністю системи. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях радо приймав своїх гостей.

Детальніше...

 

Студенти-юристи зацікавлені у співпраці із системою безоплатної правової допомоги

Деталі

«Відкритий діалог» директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолія Бородавки та студентів Харківського національного університету внутрішніх справ, майбутніх юристів.


Детальніше...

 

Відновне правосуддя: як працює пілотний проект у Луганській та Харківській областях

Деталі

Пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину», що реалізується з березня цього року на базі системи з надання безоплатної правової допомоги в шести областях, має бути поширений на всю Україну. Про це йшлося на круглому столі в Харкові, де обговорювалися результати реалізації проекту з відновного правосуддя для неповнолітніх.

Детальніше...

 

Стратегії розвитку безоплатної правової допомоги презентували в Харкові

Деталі

Стратегічна сесія керівного складу регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Луганської, Сумської, Харківської областей відбулась у Харкові, у Правовому клубі PRAVOKATOR.

Відкрив сесію Олексій Бонюк, директор Координаційного центру з надання правової допомоги.

Детальніше...

 

Відновне правосуддя – це шанс не зіпсувати життя

Деталі

Неповнолітній, який скоїв злочин (не тяжкий), має можливість не потрапити за ґрати – завдяки пілотній програмі відновного правосуддя для неповнолітніх, що діє у шести областях України, зокрема, у Харківській і Луганській.

Детальніше...

 

Відновне правосуддя: шлях до активного громадського життя

Деталі

У минулому – крадіжка кросівок із магазину секонд-хенд. Зараз – волонтерство у громадській організації, яка допомагає молодим людям у скрутних обставинах. Життя хлопця змінилося завдяки участі у пілотному проєкті «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».

Детальніше...

 

Разом проти булінгу

Деталі

 

 

Тиждень протидії булінгу, ініційований Міністерством юстиції та Координаційним центром з надання правової допомоги, завершився.

Детальніше...

 

Регіональна прес-конференція відбулась у Харкові

Деталі

 

«Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості» – так називалася Регіональна прес-конференція, що відбулась у  Харківському прес-клубі 19 вересня.

Детальніше...

 

Коло наших партнерів розширюється: укладено Меморандум про співробітництво з Об’єднанням профспілок

Деталі

Укладено ще один Меморандум про співробітництво. Цього разу – Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях і Об’єднанням профспілок Харківської області.

Детальніше...

 
   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua