Фільтр
 • Практичний семінар з підвищення кваліфікації

  25 лютого 2016 року Радою адвокатів Харківської області та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Харківській області було проведено науково — практичний семінар з підвищення кваліфікації адвокатів,  у приміщенні Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за адресою м. Харків, вул. Пушкінська, 106.

 • Робоча нарада з директорами МЦ

  s12736003 597230153759934 535020904 nВідбулась робоча нарада, щодо проведення інвентарізації фактичного обстеження основних засобів, що знаходяться на балансі Головного територіального управління юстиції у Харківській області, та приміщень, що використовуються територіальними органами юстиції.

 • З днем народження!!!

   Щиро вітаємо Директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Харківській області Вікторію Гайворонську з Днем народження!

  Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

  Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

  Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

 • Робоча зустріч

  12650615 592791867537096 1532056858 nВідбулась робоча зустріч в межах виконання сільного Наказу РЦ з ГУЮ в Чугуївським районим уравлінням юстиції

 • Участь у конференції

  Scan 20160205 141322 00104.02.2016 Директор Регіонального центру з надання безопатної вторинної допомоги прийняла участь у конференції за темою "Проблеми реформування кримінальної юстиції в Україні"

 • Бачити несправедливість і мовчати – означає самому брати участь в ній

  foto-lozhnye-i-pravilnye-voprosy[Марина Старовойтова, адвокат-тренер, керівник Харківського відокремленого підрозділу ВГО «Об'єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу»]

  Жан-Жак Руссо колись сказав, що бачити несправедливість і мовчати – означає самому брати участь у ній, втім я не хочу брати у цьому участь.

  Не хотіла у це вірити, доки не почула сама, адже ще 12 грудня 2014 року головою НААУ і РАУ Ізовітовою Лідією Павлівною було заявлено, що «…як би мої колеги-адвокати не наполягали на тому, що ця система повинна працювати в системі НААУ, а не Міністерства юстиції, я думаю, що довгий час це будуть тільки наші мрії. Адже забезпечити саму систему організаційно ми поки що неспроможні».

 • Пам’ятка адвокатам, які подали документи на участь у VII конкурсі

  memory3Пам’ятка адвокатам, які подали документи на участь у VII конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua