Виправдовувальний вирок

Деталі

Ухвалою судді Київського районного суду м.Харкова щодо призначення захисника, який володіє державною мовою, для здійснення захисту за призначенням обвинуваченому П. за обвинуваченням у злочинах, передбачених ч.1 ст.189, ч.2ст.15 ч.2 ст.189, ч.1 ст.358, ч.3 ст.158, ч.1 ст.382 КК України.

Після прибуття адвокатом до Київського районного суду м.Харкова для виконання доручення та ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, захисником була встановлені очевидні факти, що прямо виключають вину обвинуваченого в інкримінованих останньому злочинах. Завдяки наполегливій сумісній праці обвинуваченого та захисника, 16 травня 2014 року Київським районним судом було винесено виправдовувальний вирок обвинуваченому П. за всим обсягом обвинувачення.

В теперішній час захисник та виправданий П. узгоджують позицію щодо наступних дій відносно безпідставно застосованого запобіжного заходу – тримання під вартою протягом двох років.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua