Обрання запобіжного заходу, не пов’язаного з позбавленням вол

Деталі

Відповідно обставин кримінального провадження громадянин Я. знаходячись за місцем проживання разом з громадянином Х., використовуючи  наявний в квартирі посуд та інгредієнти, шляхом проведення хімічних реакцій, незаконно виготовили речовину, яку  незаконно зберігали  та  вживали шляхом ін’єкцій.

Дії Я. були кваліфіковані досудовим слідством як  вчинення  кримінального правопорушення передбачуваного ч.2 ст.309 КК України. В подальшому Я. почав переховуватися від досудового слідства, внаслідок чого був об`явлений в розшук та затриманий 04.08.2014р.

Слідчий та прокурор подали до суду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, сторона захисту  на підставі даних про особу просила суд застосувати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Клопотання захисту суд задовольнив та обрав Я. запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua