Звільнення від покарання з випробуванням

Деталі

Відповідно до обставин кримінального провадження Б. приблизно о 18 годині 40 хв. 29.06.2014р. перебуваючи на вулиці Сумській, б.25 в м. Харкові підійшов до громадян В. та К. та став вимагати грошові кошти на власні потреби, після чого один з потерпіліх дав йому 2 гривні, потім Б. вимагав ще дати йому грошей. Потерпілій дав йому ще 20 гривень, потім Б. побачив у нього 100 гривень, та забрав їх собі а потерпілому повернув 22 гривні.

Громадянин Б., раніше судимий, був визнаний винуватим у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.186 КК України. Сторона обвинувачення просила засудити Б. до 5 років позбавлення волі, сторона захисту просила засудити до 4 років позбавлення волі та звільнити від відбування покарання на підставі ст.75 КК України. Суд призначив покарання Б. у вигляді 5 років позбавлення волі та звільнив від відбування покарання в силу ст. 75 КК України з випробувальним строком на 3 роки.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua