Виправдання за одним із епізодів

Деталі

Органами досудового слідства К. обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.307 КК України (санкція - позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років), ч.2 ст.309 КК (санкція - позбавлення волі на строк до п'яти років).

За обставинами кримінального провадження 20.02.2014 року К., знаходячись поблизу приміщення «Будинку побуту» в смт. Комсомольське Зміївського району Харківської області, в ході проведення оперативної закупки, повторно, незаконно збув О. паперовий згорток з особливо небезпечним наркотичним засобом - канабісом, в перерахунку на суху речовину загальна маса канабіса склала 3,2749 грам, отримавши від останнього грошову нагороду.

Крім того, К. з метою придбання наркотичних засобів для особистого вживання без мети збуту, незаконно повторно придбав особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс (маса якого висушеного до постійної маси, склала 6,2439 грам) після чого дану рослину переніс за місцем свого проживання, де залишив в кухонній шафі з метою її природного висушування, тим самим незаконно виготовив наркотичний засіб, який зберігав в паперовому згортку для подальшого особистого вживання, без мети збуту.

Крім того К. було пред’явлено обвинувачення за ч. 2 ст. 307 КК України по епізоду незаконного збуту особливо небезпечного наркотичного засобу особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 309 КК України, оскільки, на думку сторони обвинувачення, 25.01.2014 року поблизу залізничної станції «Зміїв» в торговому кіоску «Кулінічі», що розташований на площі Привокзальній в м. Змієві Харківської області, в ході проведення оперативної закупки К. незаконно збув В. паперовий згорток з особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом.

Завдяки роботі адвоката, яка при здійсненні захисту використовувала також практику ЄСПЛ, вироком Зміївського районного суду Харківської області від 26.11.2014 року (суддя - Бережна Н.М.) К. за ч. 2 ст. 307 КК України по епізоду незаконного збуту особливо небезпечного наркотичного засобу особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 309 КК України, від 25.01.2014 року поблизу залізничної станції «Зміїв» в торговому кіоску «Кулінічі» було виправдано.

К. було призначено покарання за ч. 2 ст. 307 КК України у виді позбавлення волі строком на 6 років, за ч. 2 ст. 309 КК України - у виді 4 років позбавлення волі в кримінально-виконавчій установі. За сукупністю злочинів К. остаточно було призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 6 років.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua