Призначення мінімального розміру покарання, звільнення з-під варти в залі суду

Деталі

Органами досудового розслідування Т. звинувачувався за ч.3 ст.185 КК України (санкція - позбавлення волі на строк від трьох до шести років).

За обставинами справи 21 січня 2013 року близько 1 годині Т., знаходячись у стані алкогольного сп'яніння, за попередньою змовою та разом з З., діючи з корисливих мотивів та з метою заволодіння чужим майном, проникли до будинку, який належить А. та таємно заволоділи її мобільним телефоном «Samsung», курткою «Camel», чим завдали потерпілій матеріальної шкоди.

Вироком від 24.10.2014 року Ізюмського міськрайонного суду Харківської області (колегія суддів - Винниченко П.П., Піддубний І.А., Герцов О.М.,) Т. за ч.3 ст. 185 КК України було призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки.
Відповідно до ст. 70 ч. 4 КК України, шляхом поглинання менш сурового покарання більш суворим за вироком Ізюмського міськрайонного суду від 11 листопада 2013 року зі змінами ухвалою Апеляційного суду Харківської області від 25 лютого 2014 року, Т. остаточно було призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України Т. було звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням з призначенням йому іспитового строку 3 роки.
Запобіжний захід Т. до набрання вироком законної сили було змінено з тримання під вартою на особисте зобов'язання та звільнено його з під варти в залі суду.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua