Призначення найменшого строку у вигляді позбавлення волі

Деталі

Органами досудового розслідування Ш. звинувачувався за ч.2 ст. 309 КК України (санкція- позбавлення волі на строк від двох до п'яти років), ч.3 ст.185 КК України (санкція - позбавлення волі на строк від трьох до шести років), ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 185 КК України, ч.3 ст. 186 КК України (санкція - позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років), ч. 1 ст. 377 КК України (санкція - позбавлення волі на строк до трьох років), ч.2 ст. 289 КК України (санкція - позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років)

За обставинами справи Ш. у невстановленої особи придбав коноплю і цього ж дня перевіз її в м. Красноград Харківської області, де був затриманий працівниками міліції УБНОН ГУМВС України в Харківській області, які вилучити у нього особливо небезпечного наркотичного засобу-канабіс (марихуана висушена), вагою - 108,9045 грама, а в перерахунку на постійну вагу склала - 93,5489 грама, яку він зберігав для особистих потреб без мети збуту.

Крім того, 05.02.2014 р. Ш. таємно із приміщення очисних споруд ПАТ «Красноградський м'ясокомбінат», викрав металеві вироби загальною вагою 1640,00 кг.

06.02.2014 року Ш. таємно із приміщення очисних споруд ПАТ «Красноградський м'ясокомбінат» намагався викрасти металеві вироби загальною вагою 177,20 кг., але був викритий співробітниками Красноградського РВ ГУМВС України в Харківській області на місці вчинення злочину.

Ш. 27.02.2014 р. за попередньою змовою з А. через відчинені двері проникли на горище нежитлової будівлі «Водоканалу» Красноградського комбінату комунальних підприємств, де викрали дві металеві рейки.

Крім того, Ш. діючи спільно з Б. зайшли до магазину та відкрито в викрали мішок з харчовим маком.

Ш. на кухні місця його мешкання виготовив особливо небезпечний наркотичний засіб - опій ацетильований, частину якого вжив, а інша залишилася у шприці, ще частину рідини зберігав для особистого вживання.

Ш., вступивши в злочинний зговір з Б., проникли до квартири громадянина В., звідки таємно викрали пральну автоматичну машину.

Крім того Ш. спільно та за попередньою змовою із Б. шляхом вільного доступу зайшли на територію домоволодіння та заволоділи мопедом.

20.03.2014 року Ш., перебуваючи у приміщенні Красноградського районного суду, в ході розгляду клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів, погрожував судді застосуванням насильства.

17.09.2014 року Ш., знаходячись в залі судових засідань в ході розгляду в судовому засіданні кримінального провадження відносно нього усно висловив погрозу вбивством та насильством на адресу судді Красноградського районного суду зв'язку із виконанням ним діяльності, пов'язаної із здійсненням правосуддя.

Вироком від 12.11.2014 року Зачепилівського районного суду Харківської області (суддя Огієнко Д.В.) Ш. за ч.3 ст.15 ч.3 ст. 185 КК України було призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки, за ч. 3 ст. 185 КК України призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки, за ч. 3 ст. 186 КК України призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки, за ч. 2 ст. 289 КК України призначено йому покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років, за ч. 2 ст. 309 КК України призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 2 роки, за ч. 1 ст. 377 КК України призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 1 рік.

За сукупністю злочинів, виходячи з положень ч.1 ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворих покарань більш суворим призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua