Зміна кваліфікації на менш тяжку статтю

Деталі

На досудовому слідстві дії А.Г. було кваліфіковано за ч.2 ст.15, ч.1 ст.115 КК України (санкція - до 15 років позбавлення волі).


За обставинами справи А.Г., знаходячись за місцем мешкання, почав конфліктувати та лаятися зі своїм сином А.О., після чого А.Г. взяв з кухонного столу ніж та спричинив останньому тілесні ушкодження - непроникаючі колото-різані поранення грудної клітини зліва, лівого передпліччя, поперечної області зліва.

Будучи допитаним в судовому засіданні, А.Г. пояснив, що спричинив тілесні ушкодження, не маючи наміру умисно позбавити життя свого сина. Коли А.Г. побачив кров на сорочці свого сина, він поклав ніж та припинив сварку.

В суді прокурор змінив обвинувачення на ч.2 ст.125 КК України (санкція - обмеження волі на строк до двох років), оскільки наявність прямого умислу на вбивство не знайшла свого підтвердження.

Вироком Жовтневого районного суду м.Харкова від 19.09.2014 року А.Г. було призначено покарання у виді 3 місяців арешту. На підставі Закону України «Про амністію у 2014 році» А.Г. було звільнено від призначеного за цим вироком покарання у виді арешту.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua