Призначення покарання більш м'якого покарання, ніж передбачено законом

Деталі

Підзахисному П., який звинувачувався за ч.2 ст.307 КК України (санкція – позбавлення волі від 6 до 10 років з конфіскацією майна) було обрано запобіжних захід - домашній арешт, який було залишено в силі апеляційним судом Харківської області.
П., знаходячись у себе за місцем мешкання, виготовив з метою збуту, особливо небезпечного наркотичного засобу - опій ацетильований, який помістив у шприц об'ємом 10 мл., та залишив його незаконно зберігатися при собі з метою подальшого збуту.


Так, 27.09.2013 р. приблизно о 16.00 год. П., реалізуючи свій злочинний умисел, в ході проведення негласної слідчої дії незаконно збув особливо небезпечний наркотичний засіб - опій ацетильовичний.


Крім цього, 28.09.2013 р.П., знаходячись у себе за місцем мешкання, діючи повторно, незаконно виготовив з метою збуту, особливо небезпечний наркотичний засіб - опій ацетильований, який помістив у шприц об'ємом 10 мл., та залишив його незаконно зберігатися при собі з метою подальшого збуту.


В той же день, маючи намір, направлений на збут особливо небезпечного наркотичного засобу опій ацетильований, в ході проведення негласної слідчої дії - контроль за вчиненням злочину у формі оперативної закупки, незаконно, повторно збув шприц, об'ємом 10 мл. з особливо небезпечним наркотичним засобом опій ацетильований.


У судовому засіданні обвинувачений в пред'явленому йому обвинувачені винним себе визнав повністю.
За вироком Ленінського районного суду м.Харкова від 31.03.2014 року була застосована ст.69 КК України і призначено покарання 4 роки позбавлення волі. Вирок було оскаржено прокурором. Апеляційна інстанція залишила вирок без змін.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua