Виправдувальний вирок

Деталі

Органом досудового розслідування У. обвинувачувалася в тому, що разом з М. прибули на берег «Петренківського водоймища», де стали вживали спиртні напої. Приблизно о 20 год. у процесі вживання спиртних напоїв між У. та М. виникла сварка на грунті розбіжностей у методах виховання спільної малолітньої дитини , при цьому М. став ображати останню, принижуючи її гідність. В результаті конфлікту, сформованого на грунті особистих неприязних відносин у У. виник намір, спрямований на навмисне вбивство У.
Реалізуючи свій злочинний намір, спрямований на протиправне заподіяння смерті М., У. схопила кухонний ніж, нанесла ножем, чотири удари в область голови та шиї М., заподіявши йому згідно висновку судово-медичної експертизи № 61/1496-с від 17 вересня 2012 року тілесні ушкодження, які спричинили смерть..


Дії У. органом досудового розслідування кваліфіковані за ч 1 ст. 115 КК України ()-снкція від 7 до 15 років позбавлення волі).
Дослідивши у судовому засіданні докази, оцінивши їх у сукупності, суд пришов до висновку, що участь обвинуваченої У. у вчиненні вбивства не доведена, в зв»зку з цим вироком Фрунзенського районного суду м,харкова від 19.09.2014 року У. була виправдана.

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua