Виправдувальний вирок

Деталі

Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях 13 грудня 2017 року видано доручення    № 5396 адвокату Олександру Буняєву для здійснення захисту за призначенням громадянина П. у кримінальному провадженні.

Підзахисний П. звинувачується у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст. 185 КК України, а саме в таємному викраденні чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане з проникненням у житло.

Кримінальним кодексом України передбачено покарання за вчинення даного злочину до 6 років позбавлення волі.

Згідно пред’явленого обвинувачення підзахисний адвоката Олександра Буняєва  проник в приміщення двох будинків, де таємно заволодів майном власників на суму 60240грн. 65 коп. Свою вину підзахисний повністю не визнавав.

Попри матеріали справи, які на перший погляд обгрунтовують обвинувачення, 30 жовтня 2017 року Жовтневий районний суд м. Харкова  виніс виправдувальний вирок. Судом було встановлено, що під час проведення слідчого експерименту показання підозрюваного суперечать фактичним данним, відображеним  у  протоколі огляду місця події. Тому вказаний протокол огляду місця події визнано неналежним доказом на підтвердження винуватості підзахисного адвоката.  Невинність підзахисного підтверджують також  висновки експертів, а саме сліди пальців рук, які були вилучені при огляді місця події, залишені не клієнтом адвоката Олександра Буняєва, а іншою особою чи особами.

Завдяки  високій кваліфікації адвоката Олександра Буняєва людина була виправдана у звязку з недоведенням вини підзахисного у вчиненні злочинів.


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях: 

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх 

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

    

   
© 2014 Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua